Na pripremama u Medulinu

Visok poraz Šibenika od srbijanskog drugoligaša, na probu stigao još jedan igrač

Nogomet   |   Autor: ŠibenikIN   |   15.01.2022 u 17:20

HNK Šibenik
Nogometaši Šibenika odigrali su i drugu prijateljsku, pripremnu utakmicu u sklopu medulinskih priprema. Nakon pobjeda 2:0 protiv rumunjskog trećeligaša, poraz su doživjeli od srbijanskog drugoligaša Žarkova rezultatom 3:0.

Drugi test u Medulinu rezultatski nije bio uspješan. Momčad Ferde Milina doživjela je visok poraz.

Žarkovo je povelo u 16. minuti golom Vanje Ilića nakon velike pogreške Šibenikova čuvara mreže Đakovića. Bio je to jedini gol u prvom dijelu.

U nastavku Srbi su povećali svoju prednost u 47. minuti kad se u strijelce upisao Milunović. Konačnih 3:0 postavio je autogolom Stefan Perić u 90. minuti utakmice.

U igri ni ovoga puta nije bilo M. Jakoliša i Bačelića-Grgića, nije zaigrao ni Skorup, ali jest Delić. Zaigrao je i još jedan novi igrač na probi – Ivan Dolovski. Riječ je o 19-godišnjem veznom igraču iz trećeligaša Poleta (Sv. Martin na Muri).

Šibenik: Đaković, Bilić, Sahiti, Ćurić, Mina (od 80. Damjanić), Delić (od 65. Škugor), Marin (od 55. Vidović), Lopez (od 45. Kvesić), Grdić (od 55. Perić), Rak, A. Jakoliš (od 55. Klopp).