OBJAVA: 21.10.2015, 11:09h   •   IZMJENA: 21.10.2015, 11:09h   komentara   •     ISPIŠI

Odigrano peto kolo Županijske nogometne lige

Vodicama i Dinari najuvjerljivije pobjede kola, Mladost slavila nad Šibenikom 2

www.infovodice.com Vodicama i Dinari najuvjerljivije pobjede kola, Mladost slavila nad Šibenikom 2
21.10.2015, 11:09h

Proteklog vikenda odigrano je peto kolo Županijske nogometne lige. Pobjede su zabilježili Mladost, Vodice i Dinara, dok je susret Janjeva i Mihovila završen bez pobjednika i golova.

Vodeća Mladost preokretom je došla do pobjede nad drugom momčadi Šibenika. Stegić je s dva gola poništio početno vodstvo narančastih za koje je poentirao Banić.

Dinara je s 4:0 slavila u Siveriću, dok su Janjevo i Mihovil odigrali 0:0.

Najviše golova, čak osam, palo je u susretu Vodica i Vrlike u Račicama, završilo je 6:2 za domaćine. Hunjadi je u 24. minuti Vodičane doveo u vodstvo. Tri minute kasnije Šubić povisuje vodstvo, a odmah potom Slavić smanjuje na 2:1. Ali već do odmora domaćini su još dva puta tresli mrežu Vrlike: Toni Grubišić poentirao je u 34. i 41. minuti.

Hunjadi drugi gol postiže u 62. minuti, ovog puta s bijele točke. Bajan u 73. minuti smanjuje na 5:2, a konačnih 6:2 postavlja Vlahov u 75. minuti.

Na tablici vodeća je Mladost koja ima 13 bodova, Vrlika ima devet, Dinara, Šibenik 2, Vodice i Rudar po šest, DOŠK ima četiri, a Mihovil i Janjevo jedan bod. S tim da su jedino Mladost i Vrlika odigrali svih pet utakmica, svi ostali imaju po jednu ili dvije zaostale utakmice.

Ovaj vikenda donosi i novo kolo. Otvorit će ga u četvrtak, 22. listopada u Kistanjama Janjevo i Šibenik 2 (15 sati), u subotu igraju Dinara – Mihovil i DOŠK Rudar (15 sati), a u nedjelju Mladost – Vodice (15 sati).