Zagora prošla prvu prepreku u Kupu: Na Borovištu bolji od Papuka
KLJUČNE RIJEČI
nogomet
NK Zagora
          OBJAVA: 28.08.2019, 20:08h   •   IZMJENA: 28.08.2019, 20:12h   komentara   •     ISPIŠI

Čeka se protivnik u šesnaestini finala

ŠibenikIN Zagora prošla prvu prepreku u Kupu: Na Borovištu bolji od Papuka
28.08.2019, 20:08h

Nogometaši Zagore uspješno su prošlu prvu prepreku u hrvatskom nogometnom Kupu. Na svom su Borovištu s 4:1 pobijedili Papuk iz Orahovice.

Momčad Dragan Blatnjaka povela je golom Mile Ćalete u 18. minuti utakmice. Samo dvije minute kasnije Petar Petranić povisio je vodstvo svoje momčadi.

Prva dva od svoja tri gola Drago Gabrić postigao je u prvom poluvremenu. Prvo je poentirao u 28., a potom i u 45. minuti. Najveće Zagorino ovoljetno pojačanje i drugi je dio otvorilo pogotkom, do hattricka je stigao u 73. minuti.

Počasni gol za goste postigao je Rupčić u 76. minuti utakmice.

Zagora sad čeka tko će im biti protivnik u sljedećoj rundi Kupa koja je na rasporedu 25. rujna.