OBJAVA: 03.11.2019, 04:37h   •   IZMJENA: 03.11.2019, 04:37h   komentara   •     ISPIŠI

11. kolo Treće HNL jug

Zagora se revanširala Zadru za Kup, Vodicama bod u Račicama protiv Jadrana LP

Facebook Naši Tići/arhiva Zagora se revanširala Zadru za Kup, Vodicama bod u Račicama protiv Jadrana LP
03.11.2019, 04:37h

U 11. kolu Treće HNL jug naši županijski ligaši igrali su na domaćim travnjacima, te su osvojili ukupno četiri boda. Zagora je slavila s 3:0 protiv Zadra na Borovištu, dok su Vodice u Račicama odigrale 1:1 protiv Jadrana LP.

Kiša je natopila travnjak na Borovištu, a domaći su nogometaši, unatoč tome, bili efikasni protiv momčadi sa Stanova. Sablić je u 45. minuti prvi načeo mrežu gostiju. Četiri minute kasnije Ćaleta je loptu poslao u mrežu nakon slobodnog udarca Slugana. Konačnih 3:0 postavio je svojim drugim golom Sablić u 60. minuti.

U tri domaće utakmice, otkako je na klupu sjeo novi trener Vjeran Simunić, Zagora je upisala tri pobjede uz impresivnu gol razliku od 13:1.

Jadran LP gostovao je u Vodicama. Do sada niti jednom u sezoni nisu osvojili niti boda u gostima, a taj su niz prekinuli baš na Račicama. Poveli su gosti preko Musulina u sedmoj minuti, a bod Vodičanima donio je Vlaić u 23. minuti utakmice.

Zagora je na osmom mjestu na tablici s 14 bodova, dok su Vodice 14. s devet bodova.

U sljedećem kolu Zagora gostuje kod Neretvanca, a Vodice kod Uskoka.