Ante Bolanča dvostruki strijelac

Zagora uvjerljiva protiv Kamena, Vodicama sporan bod protiv Sloge

Nogomet   |   Autor: G.M.   |   19.09.2022 u 12:54

Facebook/Naši tići
U 5. kolu 3. HNL-jug (četvrti rang) dva kluba iz naše županije u različitom raspoloženju su napustili (vlastiti) teren; Zagora je slavila protiv Kamena iz Ivanbegovine sa 5:1 (3:1), dok su Vodice odigrale 1:1 (1:0) protiv Sloge iz Mravinaca.

Zagoru je u vodstvo doveo Mornar u 9., potom je Kovačić iz penala izjednačio za goste, nakon čega su Gabrić u 22. i Bolanča u 30. vratili crvenima prednost. Posao su u drugom poluvremenu dovršili ponovno Bolanča u 61. te Mrčela u 76. minuti.

ZAGORA: Lytovka, Blažević, Mornar, Vidović, Šupe, Zeljković, Krajina, Božić, Bagarić, Gabrić, Bolanča (još su igrali Erceg, Mrčela, Bulat, Rodić, Barada), trener Boris Pavić
KAMEN I.: Šušnjara, Roguljić, Planinić, Milardović, Žužul, Perić, Kuzman, Kovačić, M. Kujundžić, B. Kujundžić, Kilić (još su igrali Vrljić, Smoljanović, Jonjić, Kujundžić), trener Goran Šušnjara

Vodice su povele golom Sušića u nadoknadi prvog poluvremena, a spornim golom Marovića u 60. minuti, koji je vjerojatno bio u ofsajdu, bod je otišao u Mravince.

VODICE: Benat, Stojčević, Sušić, Fuštin, Malenica, Pandža, Prpić, Spahija, Sarić, Marić, Gulam, trener Kristijan Tuta
SLOGA (M): Milaković, Milanović, Radić, Galić, Vuković, Cikatić, Ninčević, Andabak, Ćubelić, Katuša, Marović (još su igrali Pezo, Vuković, Lukić, Beović), bez trenera

U sljedećem kolu Zagora gostuje kod Sloge, a Vodice kod vodećeg Uskoka.