SADA ČITATE
KLJUČNE RIJEČI
mali nogomet
Benkovac
          OBJAVA: 28.12.2019, 21:21h   •   IZMJENA: 28.12.2019, 21:21h   komentara   •     ISPIŠI

Kraj za dvije šibenske ekipe

Marko Ledenko-Mane Božićni malonogometni turnir ‘Benkovac 2019.’: Ispali i Mali Japan Ražine i Njivice Šibenik
28.12.2019, 21:21h

S Božićnog malonogometnog turnira ‘Benkovac 2019.’ ispale su dvije šibenske ekipe: Mali Japan Ražine i Njivice Šibenik.

Drage i Riba nekretnine odigrali su vrhunsku utakmicu za pamćenje. Moćna ekipa Riba nekretnine pojačana s velikim zvučnim imenima Tomasovom, Čurjurićem i Bugarijom, bila je veliki favorit  protiv prošlogodišnjeg pobjednika turnira Draga.  Riba nekretnine krenula je silovito i već u desetoj minuti  rezulat na semaforu glasio je 3 :0 za Ribu. Mate Bugarija radio je dar-mar obrani Draga, zabio dva gola i promašio dva  čista zicera.  U drugom poluvremenu vidjeli smo pravi malonogometni “uragan“ Draga , koji su od prve minute krenuli silovitim presingom, to  je bio ključ pobjede i preokreta utakmice.  Dominik Stojanov,  Roko Stojanov i Stipe Šušić uništili su obranu Ribe i upisali veliku pobjedu za prolazak u četvrtfinale .

Cb Moka Škabrnja  predvođena igračima  Lokomotive i  Zadra , lakoćom je visokim rezultatom pobjedila solidnu ekipu Sinjoretovo.  Šibenske ekipe Mali Japan Ražine i Njivice  doživjele su poraze  protiv domaćih ekipa Sv. Martina i Dobre Klope.  Sv. Martin protiv Malog Japana tijekom cijele utakmice bio je bolji protivnik, a veliku prevagu utakmice napravio je maestralni Roko Burčul sa svojim sjajnim proigravanjima i postignutim golom.

Dobra Klopa i Njivice  do zadnjih minuta utakmice vodli su pravi malonogometni rat s mnogo žestokih duela, prilika i izmjene rezultata. Dobra Klopa  bila je spretnija u izvođenju penala i  zasluženo  je prošla  u četvrtfinale.

DRAGE-RIBA NEKRETNINE       7:3

DRAGE –D.Stojanov   2,  Peričić,  Horvat  1,  T.Vulin  1, L.Vulin  2, Colić,  Šušić  1, Jurišić,  Šare,  Baričić,  Fantov.       Voditelj ekipe :  Andrija Kazija

RIBA NEKRETNINE – Čurjurić, Rozman,  Štrkalj,  Bugarija  2,  Perinić,  P.Colć,  M.Colić,  Čulina,  Tomasov  1.      Voditelj ekipe : Drago  Verunica

CB MOKA ŠKABRNJA- SINJORETOVO     6:1

CB MOKA ŠKABRNJA- Škara,  Pinčić,  Majić  3,  Iveljić,  Brkić  1,  K. Jurić  1,  P.Jurić  1,  Tokić,  Begonja,  Bašić.     Voditelj ekipe :  Mario  Ražov

SINJORETOVO- Ljumeži,  Katuša,  Blaić,  Šarić,  Kožul  1,  Kapetanović,  Katuša,  Kalac,  Bašić,  Čavka.    Voditelj ekipe :  Kiro Ramiz

SV.MARTIN PRIDRAGA- MALI JAPAN RAŽINE     5:3

SV.MARTIN PRIDRAGA – M.Čulina  1,  Marko Klapan, F.Pedić,  Mile Klapan,  S.Zubčić, Grubić, L.Čulina,  M.Zubčić,  Pedić  1,  Burčul   1,  Kokić  2,  F.Zubčić.      Voditelj ekipe : Matej  Čulina

MALI JAPAN RAŽINE – Kundid,  Knežević,  Knežić,  Imširović,  Paškvalin,  Mijatović,  Rak,  Vukorepa  2,  Žilić,  Šuperba,  Burazer,      Voditelj ekipe : Denis Burazer

DOBRA KLOPA RAŠTANE- NJIVICE ŠIBENIK      (3:3)         5:4

DOBRA KLOPA RAŠTANE- A.Mikulić,  A.Birkić,  M.Mikulić,  Colić-Škuca   1,  I.Birkić,  Čirjak,  Pelicarić   1,  N.Katuša,  P.Katuša,  M.Katuša.       Voditelj ekipe : Vinko Birkić

NJIVICE ŠIBENIK- Mioč,  Erak,  Malenica,  Živković,  Ćorn  1,  Copić,  Bumbak  1, Celić  1,  Marić,  Ponoš,  Slavica,  Jurišić.       Voditelj ekipe :  Anton Stančić

Tekst i foto: Marko Ledenko- Mane