OBJAVA: 04.07.2018, 11:35h   •   IZMJENA: 04.07.2018, 11:35h   komentara   •     ISPIŠI

U Zadru

Brojna odličja za plivače šibenskog 'Mora' na Regionalnom prvenstvu Dalmacije

PK More Brojna odličja za plivače šibenskog 'Mora' na Regionalnom prvenstvu Dalmacije
04.07.2018, 11:35h

Proteklog vikenda u Zadru je održano plivačko Regionalno prvenstvo Dalmacije. Trener plivačkog kluba „More“ Šime Jurlin zadovoljan je postignutim rezultatima i ukupnim dojmom koje su plivači ostavili.

U kategoriji mlađih juniora klub su predstavljali Lara Belakušić i Toni Radak koji je u ukupnom poretku dobio pehar za treće mjesto.

Toni Radak je  također oduševio u disciplini  na  100 metara leđno kao drugi u starijoj juniorskoj kategoriji i prvi u mlađoj juniorskoj kategoriji. U disciplini 100 metara prsno zauzeo je treće mjesto, dok je u disciplini 50 metara slobodno bio prvi i u juniorskoj i mlađe juniorskoj kategoriji. Lara Belakušić osvojila je treće mjesto u disciplini 1500 metara slobodno.

Lara i Toni zajedno su sa Teom Jukić i Frankom Čvrljkom nastupili u štafeti 4x100 metara mješovito u mlađe juniorskoj kategoriji i zauzeli treće mjesto.

Tea Jukić natjecala se i u kategoriji kadeta i zaredala uspješne nastupe. U disciplinama 100 metara leđno, 200 metara mješovito te 100 metara leptir osvojila je brončane medalje, u disciplini 100 metara prsno, srebrnu i u disciplini 200 metara leđno zlatnu medalju.

Franko Čvrljak, koji se natjecao s godinu dana starijim plivačima, osvojio je tri brončane medalje u kadetskoj kategoriji i to u disciplinama; 400 metara mješovito, 200 metara prsno i 50 metara slobodno.