OBJAVA: 20.02.2021, 12:24h   •   IZMJENA: 20.02.2021, 12:23h   komentara   •     ISPIŠI

Preokret domaće momčadi

Facebook Naši Tići Crnica dva puta vodila s dva gola razlike kod Futsal Dinama, na kraju ostali bez ičega
20.02.2021, 12:24h

Malonogometaši Crnice poraženi su s 5:4 u Zagrebu kod Futsal Dinama u derbi susretu 13. kola I. HMNL. Dva je puta šibenski sastav imao vodstvo od dva gola razlike, domaćin je to nadoknadio, a onda u samoj završnici stigao i do pobjede.

Crnica je do prednosti došla u trećoj minuti: Subotić je zabio na asistenciju Stojkovića. Brzo stiže izjednačenje, izjednačio je Badrov. Vrlo brzo nakon toga Šibenčani su ponovno u vodstvu, u strijelce se upisao Matijević. Imali su i penal, no, udarac Subotića ostao je na gredi.

U drugom dijelu Crnica opet prva zabija: na asistenciju petom Subotića poentirao je Perić. Na 2:3 smanjio je Mudronja, a Šamija opet vraća na plus dva za šibensku momčad.

Penava smanjuje na 3:4, a Badrov ubrzo nakon toga pogađa za 4:4. Bilo je to u 36. minuti utakmice. Odluka je pala u posljednjoj minuti, ponovno je Badrov bio koban, vrlo lako prošao je kroz obranu gostujuće momčadi i zabio za konačnih 5:4. Pokušavala je Crnica u posljednjim trenucima utakmice s igračem-vratarom, bezuspješno i bodovi su ostali u Zagrebu.

FUTSAL DINAMO – CRNICA  5:4 (1:2)

Prvi sudac: Mario Lulić
Drugi sudac: Dino Kramar
Treći sudac: Mario Blažin
Četvrti sudac: Stjepan Harastija
Delegat: Ivan Župan

FUTSAL DINAMO: Mario Herceg, Matija Đulvat, Nikola Badrov, Hrvoje Penava, Davor Kanjuh, Mateo Mužar, Kristian Čekol, Kristijan Grbeša, Mihovil Prgomet, Toni Vučković, Daniel Matković, Jakov Mudronja, Filip Novak, Ivan Pavlić, trener: Alen Jukić

CRNICA: Franko Bilić, Dominik Nadoveza, Niko Škugor, Saša Subotić, Roko Burčul, , Nikola Matijević, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Šimu Kuač, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 0:1 Subotić (3′), 1:1 Badrov (4′), 1:2 Matijević (6′), 1:3 Perić (30′), 2:3 Mudronja (31′), 2:4 Šamija (33′), 3:4 Penava (34′), 4:4 Badrov (36′), 5:4 Badrov (40′)