Malonogometna uzbuđenja

Crnica i ovog puta bolja u gradskom derbiju: Šibenik 1983 čeka borba za ostanak

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   09.04.2022 u 08:03

Facebook Naši Tići/arhiva
Gradski prvoligaški derbi odigran je sinoć na Baldekinu. Iskusniji prvoligaš, Crnica, slavila je i drugi put ove sezone protiv Šibenika 1983. Momčad Mladena Perice Štrle pobijedila je sa 6:2 nastavivši tako dobru proljetnu seriju, dok ekipu koju vodi Teo Strunje čeka borba za ostanak u prvoligaškom društvu.

Katuša je u šestoj minuti Crnicu doveo u vodstvo, a dvije minute kasnije izjednačio je Ivan Škugor. U samo dvije minute, pred kraj prvog poluvremena, Crnica je postigla tri gola: ponovno je poentirao Katuša, te dva puta Domar za 1:4. Na 2:4 na poluvremenu smanjio je Šućur.

U nastavku pala su samo dva gola i to oba dva u mreži Šibenika 1983. Subotić je u 24. minuti pogodio za 2:5. A kad su u zadnjoj dionici igre igrači Tea Strunje krenuli s golmanom igračem kaznio ih je Subotić u pretposljednjoj minuti utakmice za konačnih 2:6.

Crnica je trenutno na visokom trećem mjestu s 30 bodova, samo dva manje od vodećih Omišana. Šibenik 1983 je na pretposljednjem mjestu sa 17 bodova, prvi iznad njih je Universitas koji im bježi pet bodova.

Kontrolor suđenja: Ivica Blažević

ŠIBENIK 1983: Mario Jarmanović, Josip Jurić, Jose Wellington Matias Torres, Alen Protega, Luka Pehar, Zvonimir Šućur, Franjo Matković, Vinko Jurković, Agnaldo Eduardo Bessa Da Silva, Ante Palavra, Mirko Jurjević, Ante Kosor, Ivan Škugor, Alen Milišić, trener: Teo Strunje

CRNICA: Franko Bilić, Marko Marčić, Niko Škugor, Antonio Lindomar Da Silva, Saša Subotić, Paulo Katuša, Antonio Repić, Rafael Lima Ferreira Rafinha, Dragan Vuković, Josip Maleš, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Josip Jolić, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 0:1 Katuša (6′), 1:1 I. Škugor (8′), 1:2 Katuša (17′), 1:3 Domar (17′), 1:4 Domar (18′), 2:4 Šućur (20′), 2:5 Subotić (24′), 2:6 Perić (39′)