Novo vrijeme uspješnije na Baldekinu

Crnica iz dvokoraka nije mogla do finala: Majstorica u Makarskoj nova je prilika

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   08.05.2021 u 07:28

Facebook Naši tići/arhiva
U drugoj polufinalnoj utakmici doigravanja za prvaka Hrvatske malonogometaši Crnice poraženi su na Baldekinu s 3:1 od Novog vremena iz Makarske. O drugom finalistu odlučivat će tako majstorica sljedećeg tjedna u gradu podno Biokova.

Momčad Mladena Perice Štrle slavila je u prvoj utakmici u Makarskoj. Imala je prvu meč loptu na svom terenu ovog petka, ali nisu uspjeli u svom naumu.

Gosti su poveli golom Lasića u šestoj minuti. Nije dugo na semaforu stajalo njihovo vodstvo jer je u istoj minuti Bruno Žilić pogodio za izjednačenje. S tim se rezultatom i otišlo na odmor.

Nastavak je pripao gostima. Prvo je Bajrušović u 27. minuti Makaranima donio novu prednost, a pobjedu je osam minuta kasnije potvrdio Osredkar.

Pokušali su Šibenčani s golmanom igračem u završnici smanjiti rezultat, doći do izjednačenja, ali bezuspješno.

Igrat će se tako majstorica, u utorak ili u srijedu u Makarskoj.

Kontrolor suđenja: Ivica Blažević

CRNICA: Franko  Bilić, Božidar Jelovčić, Niko Škugor, Saša Subotić, Roko Burčul, Nikola Matijević, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Šime Kuač, Ivan Đaković, trener: Mladen Perica-Štrla

NOVO VRIJEME APFEL: Jakša Herceg, Mate Vuković, Toni Jelavić, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Karlo Antunović, Gabrijel Lasić, Roko Gašpar, Rodrigo Dos Santos Pereira, Sven Anton Horvath, Filip Bašković, trener: Teo Strunje

STRIJELCI: 0:1 Lasić (6′), 1:1 Žilić (6′), 1:2 Bajrušović (27′), 1:3 Osredkar (35′)