Treći poraz

Crnica još ne zna za pobjedu u novoj sezoni: Bodove s Baldekina odnio Alumnus

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   17.10.2021 u 08:44

Facebook Naši tići/arhiva
Malonogometaši Crnice još čekaju na prvu pobjedu u novoj sezoni. Nisu je dočekali niti u četvrtom kolu kad su na Baldekinu ugostili Alumnus. Momčad iz Sesveta slavila je rezultatom 5:4.

Andrijašević je u drugoj minuti domaćine doveo u vodstvo. Grubeša je izjednačio u 11. minuti, a već u sljedećoj isti je igrač donio prednost Sesvećanima. S tim se rezultatom otišlo na odmor.

U 25. minuti Penava je povisio na 1:3. Žilić prvo smanjuje zaostatak, da bi Škugor u 30. pogodio za 3:3. Gosti uzvraćaju s dva gola, te preko Grubeše i Davidovića odlaze na vodstvo od 3:5. U zadnjoj minuti utakmice Bilić je smanjio na konačnih 4:5.

Nova prilika za prvu pobjedu je sljedeće subote kad će Crnica ugostiti Vrgorac.

CRNICA – ALUMNUS SESVETE 4:5 (1:2)

Prvi sudac: Ivan Šalinović
Drugi sudac: Mario Budimir
Treći sudac: Miloslav Šimić
Četvrti sudac: Antonio Mutić
Delegat: Ivan Juras

CRNICA: Josip Jolić, Niko Škugor, Saša Subotić, Šimun Popov, Vlado Andrijašević, Ivan Đaković, Franko Bilić, Marko Marčić, Vicenco Ćaleta-Car, Paulo Katuša, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, trener: Mladen Perica

ALUMNUS SESVETE: Mario Modrušan, Ante Klarić, Lovro Čilić, Josip Grubeša, Jure Copić, Danijel Dekanić, Luka Davidović, Matija Tolić, Bruno Kovačić, Gabrijel Andrić, Saša Ledinščak, Ivan Penava, trener: Jakov Ungarov

STRIJELCI: 1:0 Vlado Andrijašević (2′), 1:1 Josip Grubeša (11′), 1:2 Josip Grubeša (12′), 1:3 Ivan Penava (25′), 2:3 Bruno Žilić (26′), 3:3 Niko Škugor (30′), 3:4 Josip Grubeša (33′), 3:5 Luka Davidović (39′), 4:5 Franko Bilić (40′)