Trenutno na osmom mjestu

Crnica polusezonu zaključila porazom: Torcida odnijela bodove s Baldekina

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   09.12.2023 u 07:56

Facebook MNK Crnica
Malonogometaši Crnice novim su porazom, ukupno šestim, zaključili ovaj dio sezone. Na Baldekinu ih je sa 6:2 pobijedila splitska Torcida.

Gosti su poveli već u trećoj minuti, zabio je Repić. Izjednačenje stiže u 12. minuti kad je sa šest metara precizan Škugor. S tim se rezultatom otišlo na odmor.

Treća minuta drugog dijela ponovno je kobna za Šibenčane, strijelac je ovog puta Legčević. U 27. minuti stiže novo izjednačenje, zabio je Knežević. Dvije minute kasnije Crnica je ostala s igračem manje, jer je drugi žuti, odnosno crveni karton dobio Pavić.

Kazna stiže u istoj minuti, zabio je Stude za novo vodstvo gostiju. Legčević je u 36. minuti donio plus dva gostima. Domaćini uvode golmana igrača, a kazna stiže brzo. Repić je u 39. minuti postigao novi gol, a Legčević svoj treći u zadnjoj minuti za konačnih 2:6.

Crnica je, nakon nepotpunog kola, tek na osmom mjestu na tablici sa samo sedam osvojenih bodova.

Kontrolor suđenja: Antonio Pejić
CRNICA: Žarko Luketin, Lazar Milosavljević, Niko Škugor, Nikola Pavić, Dragan Vuković, Josip Jolić, Mario Jarmanović, Saša Babić, Danjel Knežević, Paulo Katuša, Vicenco Ćaleta-Car, Antonio Perić, Nenad Knežić, Jure Copić, trener: Mladen Perica-Štrla
TORCIDA: Josip Bilandžić, Antonio Repić, Mijo Mišerda, Toni Legčević, Luka Grubišić, Marin Stojkić, Matej Stude, Ante Kovačević, Karlo Mucić, Luka Tešija, Mateo Poljarić, Antonio Asanović, Darko Bikić, Ante Silić, trener: Petar Matenda
STRIJELCI: 0:1 Repić (3′), 1:1 6m-Škugor (12′), 1:2 Legčević (23′), 2:2 Knežević (27′), 2:3 Stude (29′), 2:4 Legčević (36′), 2:5 Repić (39′), 2:6 Legčević (40′)