Prvo kolo Prve HMNL

Crnica povela, pa ostala bez bodova na startu sezone: Square slavio na Baldekinu

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   03.10.2021 u 09:07

Facebook HNK Šibenik/arhiva
Malonogometaši Crnice poraženi su s 4:1 na otvaranju nove sezone Prve hrvatske malonogometne lige. Bolji od njih na Baldekinu su bili igrači dubrovačkog Squarea.

Šibenčani su prvi poveli: Saša Subotić u vodstvo ih je doveo u 13. minuti. Ali već minutu kasnije stiže izjednačenje, poentirao je Kuraja. Gosti su na poluvrijeme otišli s vodstvom nakon autogola Bilića dvije minute poslije izjednačenja.

Odluka o pobjedniku pala je u drugom dijelu drugog poluvremena. Prvo je Đuraš u 30. Minuti povećao prednost Dubrovčana, da bi doslovno u posljednjim sekundama gosti preko vratara Turuka potvrdili svoju pobjedu.

U sljedećem kolu Crnica će gostovati kod Olmissuma u Omišu.

Kontrolor suđenja: Darko Štimac

CRNICA: Franko Bilić, Niko Škugor, Saša Subotić, Bruno Žilić, Josip Radić, Josip Jolić, Marko Marčić, Paulo Katuša, Šimun Popov, Vlado Andrijašević, Antonio Perić, Ivan Đaković, trener: Mladen Perica-Štrla.

SQUARE: Alen Turuk, Hrvoje Cvjetković, Mato Šimunović, Marko Kuraja, Gordan Duvančić, Niko Zrilić, Haron Džanković, Antonio Noković, Facundo Martin Gassman, Gustavo Henrique Steinwandter, Maro Đuraš, Matej Perović, Ante Franković, trener: Antun Bačić.

STRIJELCI: 1:0 Subotić (13′), 1:1 Kuraja (14′), 1:2 ag-Bilić (16′), 1:3 Đuraš (30′), 1:4 Turuk (40′).