Šesto kolo Supersport HMNL

Crnica se osladila na omiškom Ribnjaku: Vratar Luketin Šibenčanima donio slavlje

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   20.11.2022 u 07:50

Facebook MNK Crnica
Veliku pobjedu ostvarili su malonogometaši Crnice na gostovanju kod Olmissuma. Slavili su na omiškom Ribnjaku s 2:1 i to zahvaljujući pogotku vratara Žarka Luketina u završnici utakmice.

Nikola Pavić, svojevremeno i igrač Crnice, u četvrtoj je minuti Omišane doveo u vodstvo. Izjednačenje stiže u 15. minuti – preko Nikole Badrova, također nekadašnjeg igrača omiške ekipe.

A još jedan bivši igrač Omišana koji je sada u šibenskim redovima – Žarko Luketin – bio je koban za bivšu momčad. Kad su u završnici utakmice domaćini sve karte bacili u napad, krenuli i s golmanom-igračem, Luketin je nakon jedne obrane zabio za 1:2 i tako donio pobjedu svojoj momčadi.

Crnica je trenutno treća na tablici s 10 osvojenih bodova, a u sljedećem kolu na Baldekinu dočekuje Torcidu.

OLMISSUM – CRNICA  1:2 (1:1)

Prvi sudac: Mario Lulić
Drugi sudac: Miloslav Šimac
Treći sudac: Goran Duvnjak
Četvrti sudac: Ante Čaić
Delegat: Željko Šimunac
Kontrolor suđenja: Saša Tomić

OLMISSUM: Nikola Čizmić, Duje Kustura, Jakov Hrstić, Toni Kirevski, Nikola Pavić, Josip Jurlina, Marko Kuraja, Antonio Juretić, Stjepan Perišić, Josip Kolobarić, Matheus Batista Moura, Valerije Jurić, Božidar Baučić, Josip Bilandžić, trener: Duje Maretić

CRNICA: Žarko Luketin, Niko Škugor, Danjel Knežević, Nikola Badrov, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Jure Copić, Jakov Mudronja, Josip Jolić, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 1:0 Pavić (4′), 1:1 Badrov (15′), 1:2 Luketin (38′)