Gostujući poraz

Crnica se vratila nakon dva gola minusa, a onda u završnici ostala 'kratkih rukava' u Omišu

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   12.11.2023 u 10:23

Facebook MNK Crnica/arhiva
Malonogometaši Crnice poraženi su s 3:2 u šestom kolu Prve hrvatske malonogometne lige. S 3:2 u Omišu slavio je domaći Olmissum.

Već u četvrtoj minuti Duje Kustura svoju je momčad doveo u vodstvo. Sedam minuta kasnije Josip Kolobarić podebljao je njihovo vodstvo.

U drugom dijelu momčad Mladena Perice Štrle bila je efikasnija. Prvo je Dragan Vuković u 29. minuti smanjio rezultat, da bi potom isti igrač dvije minute kasnije postigao novi gol i Crnici donio izjednačenje.

Susret je odlučen u 38. minuti kad je Kustura još jednom bio precizan. Crnica je do kraja utakmice pokušala izbjeći poraz uvođenjem golmana igrača, no, bezuspješno.

Nove bodove Crnica će tražiti u sljedećem kolu, u domaćem susretu protiv Stanoinvest Futsal Pule.

Kontrolor suđenja: Darko Štimac
OLMISSUM: Vinko Rozga, Duje Kustura, Jakov Hrstić, Jeremy Bukovec, Josip Jurlina, Antonio Juretić, Josip Juretić, Josip Kolobarić, Iiro Olavi Vanha, Karlo Sirovica, Duje Zemunik, Nikola Čizmić, trener: Frane Despotović.
CRNICA: Žarko Luketin, Lazar Milosavljević, Niko Škugor, Saša Babić, Danjel Knežević, Vicenco Ćaleta-Car, Dragan Vuković, Nikola Pavić, Antonio Perić, Nenad Knežić, Josip Radić, Jure Copić, Mario Jarmanović, Josip Jolić, trener: Mladen Perica-Štrla.
STRIJELCI: 1:0 Kustura (4′), 2:0 Kolobarić (11′), 2:1 Vuković (29′), 2:2 Vuković (31′), 3:2 Kustura (38′)