Prva utakmica četvrtfinala

Crnica uspješnija od Alumnusa na Baldekinu

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   18.04.2021 u 09:13

Facebook Naši tići/arhiva
U prvoj četvrtfinalnoj utakmici doigravanja malonogometaši Crnice pobijedili su na Baldekinu Alumnus rezultatom 5:4.

Antonio Perić doveo je Crnicu u vodstvo u šestoj minuti, a samo minutu kasnije Saša Subotić povisio je vodstvo svoje momčadi.

Andrijašević u 18. minuti smanjuje na 2:1, a u pretposljednjoj minuti prvog dijela Crnica povisuje svoje vodstvo na 3:1 nakon autogola Perovića.

S dva gola u razmaku od minute Andrijašević gostima donosi izjednačenje u 28. minuti. Josip Radić u 36. minuti vraća vodstvo Šibenčanima. U pretposljednjoj minuti utakmice dva nova gola.

Prvo je Andrijašević svojim četvrtim golom na utakmici donio gostima novo izjednačenje, a da ne ostane tako pobrinuo se Marinko Šamija koji je zabio u istoj minuti za važnu pobjedu Crnice.

Druga utakmica igra se sljedećeg tjedna u Sesvetama.

Kontrolor suđenja: Ivan Novak

CRNICA: Franko Bilić, Božidar Jelovčić, Niko Škugor, Saša Subotić, Roko Burčul, Nikola Matijević, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Šime Kuač, trener: Mladen Perica Štrla

ALUMNUS SESVETE: Mario Modrušan, Danijel Dekanić, Matija Tolić, Gabrijel Andrić, Ivan Penava, Luka Davidović, Hrvoje Žuvela, Dario Markić, Lovro Ercegović, Bruno Kovačić, Matej Perović, Vlado Andrijašević, Saša Ledinščak, Ante Klarić, trener: Jakov Ungarov

STRIJELCI: 1:0 Perić (6′), 2:0 Subotić (7′), 2:1 Andrijašević (18′), 3:1 ag-Perović (19′), 3:2 Andrijašević (27′), 3:3 Andrijašević (28′), 4:3 Radić (36′), 4:4 Andrijašević (39′), 5:4 Šamija (39′)