Na Baldekinu

Derbi pripao gostima: Split prekinuo pobjednički niz malonogometaša Šibenika 1983

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   05.11.2022 u 12:21

Facebook Naši Tići/arhiva
U derbi susretu četvrtog kola Druge hrvatske malonogometne lige – regije jug malonogometaši Šibenika 1983 nisu uspjeli nastaviti svoj niz. Doživjeli su prvi poraz, na Baldekinu je slavio Split rezultatom 4:2.

Obje su momčadi u međusobni susret ušle sa stopostotnim učinkom. Jedan je niz došao svom kraju, nažalost, onaj šibenski.

Almeida je u četvrtoj minuti Šibenčane doveo u vodstvo. Radić je u devetoj izjednačio, da bi Valdović u 13. donio vodstvo Splićanima. Kosor se pobrinuo da se na odmor ode rezultatom 2:2.

U nastavku zabijala je samo jedna momčad, ona gostujuća: bodove u Split usmjerili su pogoci Radića u 29. i Valdovića u 40. minuti utakmice.