OBJAVA: 01.04.2019, 14:07h   •   IZMJENA: 01.04.2019, 14:07h   komentara   •     ISPIŠI

Odigrano 10. kolo

Druga mininogometna liga: Devetka Rasadnika, osmica Frigotrona


PIŠE ŠibenikIN
01.04.2019, 14:07h

Odigrane su utakmice 10. kola Druge mininogometne lige u Sportskom centru Mandalina.

 

REZULTATI 10. KOLA 2. LIGE:

RASADNIK – HRVATSKI TELEKOM                     9:2

M. Ondrik 2, F. Ondrik, A. Stančić, M. Lučev, L. Šego, S. Vukorepa 3 – A. Vrcić, M. Miletić

FRIGOTRON – MOKRI BANDITI                        8:3

N. Troskot, L. Baković, D. Drlić, J. Vidaković 2, A. Gladović 3, A. Bašić – D. Nadoveza 2, T. Malenica

DVD GREBAŠTICA – GRADSKI PARKING          4:3

M. Mrdeža 3, H. Pivac – K. Kljaić, N. Lakoš, L. Lokas

ZLATNI PAN – JADRAN 4                                   2:0

R. Čogelja 2

YOUNGFELLAS – WEST HAM RAŽINE                 6:2

J. Erceg 3, T. Vučić 2, D. Grgurica – T. Pamuković, R. Djak Božić

 

                         TABLICA

1.RASADNIK                   10      9        0        1        56:14 27

2.YOUNGFELLAS             10      8        1        1        47:17 25

3.FRIGOTRON                 10      7        1        2        57:24 22

4.DVD GREBAŠTICA         10      6        2        2        38:18 20

5.ZLATNI PAN                 10      5        2        3        30:25 17

6.HRVATSKI TELEKOM      10      5        0        5        45:38 15

7.WEST HAM RAŽINE       10      4        0        6        30:46 12

8.JADRAN 4                   10      2        0        8        31:45 6

9.GRADSKI PARKING       10      1        0        9        13:52 3

10.MOKRI BANDITI          0       0        0        10      11:69 0

 

NEDJELJA, 31.3.2019., 10. KOLO:

17:00  HRVATSKI TELEKOM – RASADNIK

17:50  MOKRI BANDITI – FRIGOTRON

18:40  DVD GREBAŠTICA – GRADSKI PARKING

19:30  JADRAN 4 – ZLATNI PAN

20:20  YOUNGFELLAS – WEST HAM RAŽINE

 

NEDJELJA, 7.4.2019., 11. KOLO:

17:00  WEST HAM RAŽINE – ZLATNI PAN

17:50  JADRAN 4 – GRADSKI PARKING

18:40  FRIGOTRON – DVD GREBAŠTICA

19:30  RASADNIK – MOKRI BANDITI

20:20  HRVATSKI TELEKOM – YOUNGFELLAS

 

NEDJELJA, 14.4.2019., 12. KOLO:

16:15  DVD GREBAŠTICA – RASADNIK

17:00  WEST HAM RAŽINE – HRVATSKI TELEKOM

17:50  ZLATNI PAN – GRADSKI PARKING

18:40  JADRAN 4 – FRIGOTRON

19:30  YOUNGFELLAS – MOKRI BANDITI

 

 

 

Komentari na članak:


NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove portala ŠIBENIK.IN. Portal ŠIBENIK.IN zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara portal ŠIBENIK.IN nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila.

  PRETHODNI ČLANAK

SLJEDEĆI ČLANAK