Odigrano četvrto kolo

Druga mininogometna liga: Youngfellas Lentus Atrium i Republika Šubićevac slavili bez primljenog gola

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   05.10.2021 u 14:26

  SC Mandalina
Odigrane su utakmice četvrtog kola Druge mininogometne lige Šibenika u Sportskom centru Mandalina.

REZULTATI 4. KOLA 2. LIGE:

MOKRI BANDITI – JADRAN 4                                               3 : 2

D.Nadoveza 2,A.Belamarić – I.Ponoš 2

ELEKTRO BURIĆ – MNK BORAJA                                5 : 1

J.Rajčić 3,M.Slavica,J.Maretić – N.Lazinica

MULINE WEST HAM – GARAGE                                   1 : 3

F.Jerkić – L.Mutavdžija,L.Ercegović,L.Mrdeža

MNK ČISTA VELIKA – BANZOGO                                 5 : 2

T.Ušljebrka 2,B.Beneta 2,J.Perković – V.Varnica,D.Šimac

REPUBLIKA ŠUBIĆEVAC – AMADRIA PARK               2 : 0

V.Vrbat,M.Barišić

SKRADIN – YOUNGFELLAS LENTUS ATRIUM D.O.O.                                                                                                                    0 : 4

D.Grgurica 2,R.Vodopija,I.Plavčić

 

                            TABLICA

1.REPUB.ŠUBIĆEVAC       4        4        0        0        13 : 5 12

2.AMADRIA PARK            4        3        0        1        19 : 6 9

3.YOUNGFELLAS.L.A.       4        2        1        1        11 : 7 7

4.MULINE WEST HAM       4        2        0        2        15 : 9 6

5.ELEKTRO BURIĆ            3        2        0        1        14 : 9 6

6.MNK ČISTA VELIKA       4        2        0        2        14 : 11        6

7.BANZOGO                    4        2        0        2        12 : 14        6

8.MOKRI BANDITI            4        2        0        2        9 : 13 6

9.GARAGE                       3        1        1        1        4 : 6   4

10.JADRAN 4                            4        1        0        3        10 : 13        3

11.MNK BORAJA              4        1        0        3        7 : 22 3

12.SKRADIN                    4        0        0        4        6 : 17 0

 

2.MALONOGOMETNA LIGA ŠIBENIK

5.KOLO, NEDJELJA 10.10.2021.

16 : 00  REPUBLIKA ŠUBIĆEVAC – ELEKTRO BURIĆ

16 : 50  YOUNGFELLAS LENTUS ATRIUM D.O.O. – MNK BORAJA

17 : 40  MNK ČISTA VELIKA – JADRAN 4

18 : 30  AMADRIA PARK – MOKRI BANDITI

19 : 20  BANZOGO –GARAGE

20 : 10  MULINE WEST HAM – SKRADIN

 

6.KOLO, NEDJELJA 17.10.2021.

16 : 00  SKRADIN – BANZOGO

16 : 50  JADRAN 4 – AMADRIA PARK

17 : 40  MOKRI BANDITI – ELEKTRO BURIĆ

18 : 30  MNK ČISTA VELIKA – GARAGE

19 : 20  MNK BORAJA – MULINE WEST HAM

20 : 10  REPUBLIKA ŠUBIĆEVAC – YOUNGFELLAS LENTUS ATRIUM D.O.O

Podijeli:        

// PROMO