OBJAVA: 18.03.2018, 19:17h   •   IZMJENA: 18.03.2018, 19:17h   komentara   •     ISPIŠI

U prostorijama STK Šibenik

Drugi županijski turnir u stolnom tenisu: Mladi igrači pokazali svoje kvalitete


  STK Šibenik Drugi županijski turnir u stolnom tenisu: Mladi igrači pokazali svoje kvalitete
PIŠE ŠibenikIN
18.03.2018, 19:17h

Danas je u prostorijama STK Šibenika održano drugo kolo ovogodišnjeg natjecanja mladih stolnotenisača naše Županije uz prisustvo preko 40 natjecatelja iz četiri kluba - STK Zaton, STK Knin, STK Vodice te domaćina STK Šibenik. Prikazana je vrlo talentirana igra mladih stolnotenisača naše Županije.

 

 

 

Na kraju turnira igrao se dvoboj između trenera spomenutih klubova da dobrom igrom prikažu mladim talentima svu čar i vrline ovog plemenitog sporta.

 Najmlađi Početnici         1.Dijana Jukić  (VOD)

                                    2. Ivan Belak     (KNI)

                                    3. Jasna Butorović (VOD)

                                    3. Vinko Udovičić  (VOD)  


Stariji početnici                1. Morana Đugum  (ŠIB)

                                      2. Luka Aleksić    (ŠIB)

                                      3. Luka Ninić        (ŠIB)

                                      3. Nino Marača    (ŠIB) 


 

Najmlađe kadetkinje      1. Franka Miškić   (ŠIB)

                                   2. Karmen Gambiroža (ZAT)

                                   3. Antea Gambiroža    (ZAT)


 

Najmlađi kadeti               1. Vito Helez             (ŠIB)

                                     2. Gabrijel Katić        (ŠIB)

                                     3.Luka Borak            (ŠIB)

                                     3. Karlo Mikulandra (ŠIB)


 

Kadeti                               1. Marijan Uvanović  (ZAT)

                                        2. Nino Čogelja          (ŠIB)

                                        3. Luka Musić             (ZAT)

                                        3. Ivan Biluš                (ZAT)

Juniorke   1.Barbara Čaćić         (KNI)         Treneri:  1. Damir Čular               (ŠIB)  

                2.Luca Berović           (ZAT)                    2. Dražen Jurković        (KNI)

                 3.Andrea Bošnjak      (KNI)                    3. Josip Jurić            (ZAT)
                                                                            3. Marko Udovičić        (VOD)
 

Juniori                               
1. Toni Gambiroža     (KNI)                                

2. Niko Sikavica          (ZAT)

3. Roko Bator              (VOD)

 

 

 

Komentari na članak:


NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove portala ŠIBENIK.IN. Portal ŠIBENIK.IN zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara portal ŠIBENIK.IN nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila.

  PRETHODNI ČLANAK

SLJEDEĆI ČLANAK