U Varaždinu

Dva postolja za Stolnoteniski klub Šibenik: Franka Miškić dva puta brončana

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   07.11.2022 u 16:20

STK Šibenik
Proteklog vikenda STK Šibenik nastupio je na međunarodnom memorijalu Mirka Abramović u Varaždinu uz sudjelovanje preko 400 natjecatelja u svim kategorija od NML kadeta do Seniora.

Prvi dan natjecanja za male Šibenčane  protekao je naporno zbog teškog  putovanja koje se odužilo zbog loših vremenskih uvjeta. Izmrcvareni i umorni iz automobila pravo na stolnotenisku predivnu Varaždinsku Arenu nije se moglo pružiti više od fenomenalnog trećeg mjesta Franke Miškić u kategoriji kadetkinja. Umor od putovanja zaustavio je plasman u finalnu borbu.

U istoj kategoriji nastupile su Tonka Bljaić, Loreta Mandić i Šime Klarić koji se  nisu plasirali u pojedinačni dio natjecanja.

Anđela Živković u istoj kategoriji uspjela je izboriti 1/16 finala I izgubila od puno bolje natjecateljice.

Drugog dana natjecanja pružio je puno bolji rezultat i igru, jedno postolje naime Franka Miškić opet je na zauzela izvrsno treće mjesto u kat.Ml. Juniorke  za STK Šibenik u toj kategoriji nastupila je Tonka Bljaić.

U kategoriji ML kadetkinje nastupile su Loreta Mandić i Anđela Živković te Šime Klarić koji je uz dvije pobjede u grupnom natjecanju ispao iz daljnjeg natjecanja u 1/16 finala, isto tako i Anđela Živković koja  je ispala u 1/8 finala, Loreta Mandić uz izvanrednu igru do ¼ finala gdje je izgubila od liderice te  kategorije na HSTS-ovoj listi.