Strijelci Šamija i Matijević

Dvokorakom u polufinale: Crnica slavila i na gostovanju kod Alumnusa u Sesvetama

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   24.04.2021 u 21:46

Facebook Naši tići/arhiva
Malonogometaši Crnice igrat će u polufinalu prvenstva Hrvatske. Izborili su to dvokorakom, odnosno novom pobjedom nad Alumnusom, ovog puta u Sesvetama. Bilo je 2:1 za sastav Mladena Perice Štrle.

Nakon pobjede na Baldekinu Šibenčani su slavili i u drugoj utakmici u Sesvetama. Šamija je u devetoj minuti doveo šibensku momčad u vodstvo. S tim se rezultatom i otišlo na odmor.

U nastavku Matijević je u 29. minuti pogodio za 2:0. Odolijevali su uspješno gosti do kraja utakmice, da bi domaćini zabili preko Dekanića u 40. minuti utakmice. Bio je to i konačan rezultat utakmice.

ALUMNUS SESVETE – CRNICA  1:2 (0:1)

Prvi sudac: Vedran Babić
Drugi sudac: Mateo Šimunov
Treći sudac: Stjepan Harastija
Četvrti sudac: Mario Blažin
Delegat: Željko Trdišević

ALUMNUS SESVETE: Mario Modrušan, Danijel Dekanić, Dario Markić, Luka Davidović, Matej Perović, Vlado Andrijašević, Matija Tolić, Bruno Kovačić, Gabrijel Andrić, Andro Cota, Lovro Ercegović, Ivan Penava, Saša Ledinščak, Ante Klarić,  trener: Jakov Ungarov

CRNICA: Franko Bilić, Niko Škugor, Nikola Matijević, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Josip Jolić, Ivan Đaković, Roko Burčul, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Josip Radić, trener: Mladen Perica

STRIJELCI: 0:1 Šamija (9′), 0:2 Matijević (29′), 1:2 Dekanić (40′)