OBJAVA: 30.09.2014, 14:13h   •   IZMJENA: 30.09.2014, 14:17h   komentara   •     ISPIŠI

Međunarodno natjecanje Sirena Kup Zadar 2014.

FOTO Gimnastičkom klubu Šibenik Dalmacija tri medalje u Zadru

30.09.2014, 14:13h

Proteklog vikenda održano je međunarodno natjecanje u ritmičkoj gimnastici pod nazivom Sirena kup Zadar 2014. Nastupile su i gimnastičarke Šibenik Dalmacije, a osvojile su tri medalje.

U sportskoj  dvorani Krešimira Ćosića na zadarskom Višnjiku natjecalo se oko 120 malih i velikih natjecateljica. Domaćinima je ovo peta godina uspješne organizacije natjecanja, stoga sve pohvale domaćinu na sjajnoj organizaciji.

Gimnastički klub Šibenik Dalmacija predstavio se s 13 natjecateljica. U kategoriji najmlađih iznimno gipka i graciozna Lara Karadžole osvojila je prvo mjesto i zlatnu medalju  u vježbi bez rekvizita. U istoj kategoriji Tamara Bačić okitila se srebrnom medaljom,  a brončanu medalju osvojila je Gabriela Jakovljević.

Cvita Skorić i Karla Jakovljević osvojile su 4. mjesto, Laura Bačić, Iva Nakić i Mirna Cetinić osvojile su 5. mjesto, Marta Skorić 6. mjesto, Valentina Mateša 7. mjesto, Aneta Kalabric 8. mjesto, Katarina Mileta 9. mjesto, a Aneta Unić osvojila je 10. mjesto.

Postignutim rezultatima zadovoljne su i trenerice Ivančica Jakoliš i Nena Tešulov.

Gimnastički klub Šibenik Dalmacija nastavlja s jakim tempom treniranja jer  sredinom mjeseca listopada putuju na međunarodno natjecanje u Danilovgrad (Crna Gora).