OBJAVA: 18.05.2015, 10:50h   •   IZMJENA: 18.05.2015, 10:50h   komentara   •     ISPIŠI

Uspješan nastup na Otvorenom državnom prvenstvu

FOTO Šest medalja za šibenske atletičare u Zadru

18.05.2015, 10:50h

Članovi Atletskog kluba 'Šibenik' osvojili su šest medalja na atletskom natjecanju u Zadru koje je ujedno bilo i Otvoreno državno prvenstvo u najtežoj atletskoj trkačkoj discipline od 42 kilometra, a na kojem su nastupili i inozemni atletičari iz Kenije, Mađarske i Slovačke.

Po izuzetno toplom i sparnom vremenu u Zadru su održane utrke na sedam km (iz AK Šibenika nastupili: Tomislav Rupić, Dragan Plenča, Antonia Rupić  i Jelena Muščet), 21 km (nastupila Sunčica Rak) i 42 kilometra (nastupili Damir Maksimović, Marko Elez, Radmila Maksimović i Snježana Rak).

Nastup je rezultirao sa osvojenih šest medalja:  dvije zlatne i  jedne brončane medalje u kategorijama juniora i seniora na sedam kilometara koje su osvojili Tomislav Rupić, Antonia Rupić i Jelena Muščet; jedne brončane medalje na 21 kilometar  koju je osvojila Sunčica Ra i dvije srebrne medalje na 42 kilometra koje su osvojile Radmila Maksimović i Snježana Rak.