OBJAVA: 22.04.2015, 12:23h   •   IZMJENA: 22.04.2015, 12:24h   komentara   •     ISPIŠI

Nevjerojatno, a istinito

Futsal: Čudo u Kninu,Kijevo utrpalo 28 golova Metkoviću!

Facebook MNK Kijevo Futsal: Čudo u Kninu,Kijevo utrpalo 28 golova Metkoviću!
22.04.2015, 12:23h
IZVOR: Dalmacijanews

Zvuči nestvarno, ali je istinito, Kijevo je u 19. kolu 2. HMNL - jug s čak 28:0 pobijedilo Metković! Takav se rezultat zbilja rijetko susreće u futsalu, postići 28 golova i ne primiti niti jedan u 40 minuta čiste igre pravi je podvig.

Mlada momčad Kijeva nije imala ni trunke milosti prema nemoćnim Metkovčanima koji su u Knin došli sa samo sedam igrača, od čega su dvojica bili vratari. Problemi za goste povećani su nakon isključenja Marušića u 11. minuti, uskoro im se ozlijedio jedan igrač (Bebić) pa su morali igrati s četvoricom u polju. Usput, pred kraj prvog dijela je isključenje zaradio i pričuvni vratar gostiju Bezer, pa je utakmica otišla u katastrofalnom smjeru za Metkovčane, piše Dalmacijanews.

Treba naglasiti, Kninjani su od prve sekunde jurišali na vrata gostiju, do 10. minute imali vodstvo od 6:0, a kada su Metkovčani postali brojčano inferiorni slijedila je neviđena golijada. Imale su službene osobe pune ruke posla da upišu sve strijelce, a čak deset golova zabio je fantastični Petar Knežević. Preostalih 18 postigl su: Crnjac 3, Matić 3, Šućur 3, Džalto 2,Perić 2, Ivković 2, Lovrinović 1, Djak - Božić 1 te Slavković - autogol.

Kninjani su uvjerljivom pobjedom učvrstili drugo mjesto na ljestvici iza šibenske Crnice, s tim da na proljeće igraju u odličnoj formi što su pokazali na završnom turniru Kupa kada su u polufinalu poraženi od Squarea, i to nakon penala. Momčad u kojoj su većina igrača juniori, najbolji u Hrvatskoj, sada je vlasnik i neviđenog rekorda, dok će Metkovčani dugo pamtiti katastrofu iz Knina.