OBJAVA: 07.03.2016, 12:18h   •   IZMJENA: 07.03.2016, 12:18h   komentara   •     ISPIŠI

Međunarodno natjecanje u ritmičkoj gimnastici

Gimnastičarka Šibenik Dalmacije Iva Mihaljević najbolja u vježbi s vijačom

Š. I. Gimnastičarka Šibenik Dalmacije Iva Mihaljević najbolja u vježbi s vijačom
07.03.2016, 12:18h

Proteklog vikenda u Zagrebu održano je Prvo međunarodno natjecanje u ritmičkoj gimnastici pod nazivim Aura cup na kojem su nastupile i predstavnice Šibenik – Dalmacije, a Iva Mihaljević okitila se zlatnom medaljom.

Sportsku  dvoranu Lučko preplavile su velike i male ritmičarke, sudjelovalo je 12 zemalja (Italija, Bugarska, Njemačka, Poljska, Srbija, Slovenija...) i  28 klubova.

Gimnastički klub Šibenik Dalmacija predstavio se  s tri natjecateljice u tri kategorije.

U kategoriji Mini Katja Pavasović osvojila je osmo mjesto. Iva Nakić u kategoriji mlađih kadetkinja osvojila je 11. mjesto.

Seniorka Iva Mihaljević  natjecala je dvije vježbe: u vježbi s vijačom osvojila je prvo mjesto, u vježbi s loptom osvojila je peto mjesto i u ukupnom poretku osvojila je peto mjesto.

Postignutim rezultatima zadovoljne su i trenerice Ivančica Jakoliš i Nena Tešulov.

- Nastavljamo s jakim tempom treniranja jer sredinom mjeseca putujemo na   međunarodno natjecanje u Zagreb. Domaćinima je ovo prva godina uspješne organizcije natjecanja, stoga zaslužuju sve pohvale na sjajnoj organizaciji – poručuju iz GK Šibenik Dalmacija.