U Trogiru

Gimnastičarke Šibenik-Dalmacije predstavile se u sjajnom svjetlu, osvojile mnoštvo medalja

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   28.06.2021 u 16:15

KRG Šibenik-Dalmacija
Gimnastički klub Šibenik – Dalmacija sudjelovao je u nedjelju u Trogiru na 1. kolu KUPA HRVATSKE - REGIJE JUG.

Program je započeo  u nedjelju oko 10 sati  gdje su se u svečanom defileu  predstavile sve sudionice regije (KRG Sirena iz Zadra, KRŠG Rusulice iz Trogira, KRŠG Floramye iz Splita i GK Šibenik – Dalmacija iz Šibenika). Natjecale su se u individualnom i grupnom programu seniorskoj, juniorskoj i kadetskoj kategoriji, kao i u mlađim kadetkinjama i mini kategoriji t.

Gimnastički klub Šibenik – Dalmacija sudjelovao je u individualnim  i grupnim vježbama.

U individualnom programu:

U  kategoriji  Mini: BELA NERALIĆ osvojila je 3. mjesto i brončanu medalju

ANTEA MILETA u kategoriji  kadetkinja  osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju.

U kategoriji juniorki  GABRIELA JAKOVLJEVIĆ osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju.

U grupnim vježbama:

Kategorija mlađih kadetkinja u sastavu Via Čala, Roza Milošević, Saša Veligdenski i Deranja Dea osvojile su 2. mjesto i srebrnu medalju.

U kategoriji juniorki u sastavu: Sara Petrović,  Zjačić Lucia, Bralić Anđela, Lalić Tina, Josipa Cigić i Paula Zoričić osvojile su 1. mjesto  i zlatnu medalju.

Solidne rezultate  u individualnim vježbama ostvarile su:

Rita Raci, Tonka Sladoljev osvojeno 4. mjesto, Lucia Tare, Mia Nakić, Nika Bujas osvojeno 5.mjesto, Sara Gojčeta Miškić, Eva Maria Kalpić osvojeno 6. mjesto, Dora Jurčević osvijeno 7. mjesto, Brocić Anđela osvojeno 9. mjesto, Skorić Cvita osvojeno 10. mjesto.

Trenerice Ivančica Jakoliš, Nena Kulušić iznimno  su zadovoljne nastupom svojih natjecateljica i njihovim plasmanima.