OBJAVA: 20.05.2019, 14:28h   •   IZMJENA: 20.05.2019, 14:28h   komentara   •     ISPIŠI

'Crna Gora kup 2019.'

Gimnastičarke Šibenik-Dalmacije sjajne u Podgorici: Zlata za Malenicu, Jakovljević i Kulušić

20.05.2019, 14:28h

Proteklog vikenda članice Gimnastičkog kluba Šibenik-Dalmacija nastupile su na Međunarodnom natjecanju ritmičke gimnastike pod nazivom „CRNA GORA KUP 2019.“, održanom u Podgorici u Crnoj Gori. Šibenske gimnastičarke nastupile su u tri kategorije (mini, mlađe kadetkinje i kadetkinje), te su ostvarile sjajne rezultate.

Kod najmlađih, u kategoriji „mini“ 1. mjesto i zaltnu medalju osvojila je SARA MALENICA.

U kategoriji mlađih kadetkinja DORA KULUŠIĆ osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju.

U kategoriji  kadetkinja 1. mjesto i zlatnu medalju osvojila je  GABRIELA JAKOVLJEVIĆ.

Trenerice Ivančica Jakoliš, Nena Kulušić i Antea Lea Luketa iznimno su zadovoljne nastupom svojih natjecateljica i njihovim plasmanima.

Nova dokazivanja ritmičarke  GK Šibenik – Dalamcije imaju 1. lipnja na međunarodnom natjecanju u Ljubljani.