OBJAVA: 02.10.2017, 19:30h   •   IZMJENA: 02.10.2017, 19:30h   komentara   •     ISPIŠI

Međunarodni turnir 'Sirena kup'

Gimnastičarke Šibenk-Dalmacije uspješne u Zadru: Prvo mjesto za Luciju Slavicu

Š. I. Gimnastičarke Šibenk-Dalmacije uspješne u Zadru: Prvo mjesto za Luciju Slavicu
02.10.2017, 19:30h

Proteklog vikenda održano je međunarodno natjecanje u ritmičkoj gimnastici pod nazivim Sirena kup. U sportskoj dvorani Krešimira Ćosića na zadarskom Višnjiku okupilo se oko 200 malih i velikih natjecateljica iz sedam zemalja, a među njima i članice GK Šibenik-Dalmacija.

Gimnastički klub Šibenik Dalmacija predstavio se s 14 natjecateljica. U kategoriji najstarijih (Seniorki) iznimno gipka i graciozna Lucija Slavica osvojila je prvo mjesto i zlatnu  medalju u vježi s obručem i loptom.

Četvrto mjesto osvojila je Mia Nakić, šesto Dora Kulušić, sedmo su Sara Malenica, Laura Škugor, Nika Bujas i Leona Jurković, osmo Gabriela Perković i Valentina Mateša, deveto Tonka Sladoljev i Mia Džapo, deseto Cvita Skorić,  13. Iva Nakić, a 14. Matea Obratov.

Postignutim rezultatima zadovoljne su sutkinje Ivančica Jakoliš i Krešimira Topić i trenerice Nena Tešulov i Antea Lea Luketa.

Gimnastički klub Šibenik Dalmacija nastavlja s jakim tempom treniranja, jer  sredinom mjeseca listopada putuju u Osijek na državno prvenstvo u A programu.