SADA ČITATE
Iz Omiša kući pjevajući: MNK Šibenik 1983 bez poraza šestu utakmicu u nizu
          OBJAVA: 30.03.2019, 21:32h   •   IZMJENA: 30.03.2019, 21:39h   komentara   •     ISPIŠI

Futsal po šibenski

J.J. Iz Omiša kući pjevajući: MNK Šibenik 1983 bez poraza šestu utakmicu u nizu
PIŠE Šibenik IN
30.03.2019, 21:32h

U 18.kolu 2.HMNL - jug MNK Šibenik 1983 gostovao je u Omišu kod MNK Olmissum, a utakmica je završena rezultatom 2:2. Za šibensku futsal ekipu zabili su Zekonjić i Žumberac.

Omišani su poveli u 11.minuti, a Šibenčani su već minutu poslije pogotkom Zekonjića izjednačili, pa se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 1:1. U 21. minuti MNK Šibenik je u prednost doveo Žumberac, a domaćini su na konačnih 2:2 došli tri minute poslije.

Futsal klub kojega su osnovali navijači šestu utakmicu u nizu je neporažen, a iako im je ovo prva sezona natjecanja otkako je klub osnovan, čvrsto drže sredinu ljestvice 2.HMNL - jug.