Poraz 5:1

Kraj sezone za MNK Crnicu: Novo vrijeme još jednom bolje, Šibenčani bez polufinala

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   30.04.2022 u 08:21

Facebook Naši Tići/arhiva
Malonogometaši Crnice zaključili su sezonu. Do polufinala nisu uspjeli doći, Makarani su još jednom bili uspješniji. Novo vrijeme slavilo je ovog petka s 5:1 i osiguralo si nastavak doigravanja.

Već u prvoj minuti Kazazić je domaćine doveo u vodstvo. Šest minuta kasnije povećanje vodstva: poentirao je Pulinho. S 3:0 otišlo se na odmor, jer je u 17. zabio Jelavić.

Pulinho je polovicom drugog poluvremena pogodio za 4:0. Tek nakon toga i to u 39. minuti Crnica zabija prvi, ali i jedini gol na utakmici. Pogodio je Perić. Već u istoj minuti svojim trećim golom Pulinho je postavio konačnih 5:1.

Momčad Mladena Perice Štrle tako je porazom u Makarskoj, unatoč odličnom proljetnom dijelu sezone, ostala bez mogućnosti borbe za najviše domete u tekućoj sezoni.

Kontrolor suđenja: Darko Štimac

NOVO VRIJEME: Filip Bašković, Mate Vuković, Anderson Alves Carneiro Da Silva, Toni Jelavić, Marin Sesar, Luka Suton, Vedran Kazazić, Gabrijel Lasić, Marin Musinov, Roko Gašpar, Blago Gašpar, Bartul Ora, Sven Anton Horvath, Jakša Herceg, trener: Ivan Božović

CRNICA: Franko Bilić, Rafael Ferreira Lima, Antonio Lindomar Da Silva, Josip Maleš, Saša Subotić, Paulo Katuša, Antonio Repić, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Ivan Đaković, Josip Jolić, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 1:0 Kazazić (1′), 2:0 Pulinho (7′), 3:0 Jelavić (17′), 4:0 Pulinho (30′), 4:1 Perić (39′), 5:1 Pulinho (39′)