OBJAVA: 20.06.2019, 17:39h   •   IZMJENA: 20.06.2019, 17:39h   komentara   •     ISPIŠI

4. turnir MDF-a 26. lipnja

Kraj sezone za STK Šibenik: Tri prva mjesta u regionalnom prvenstvu regije Jug

20.06.2019, 17:39h

Nastupom na turnirima TOP 8 u gradu Pagu i Zatonu, završena je službena sezona 2018./’19. za najmlađe stolnotenisače Šibenika. Bila je to sezona s mnogo uspjeha i osvojenih trofeja.

Mladi stonotenisači STK Šibenika su osvojili tri prva mjesta od mogućih četiri u regionalnom  prvenstvu regije Jug pod organizacijom HSTS-a. Prva mjesta su osvojili u kategoriji Klinci i to Šime Klarić ispred klupskog kolege Vite Žmare, u kategoriji Klinceze Rina Barišić osvojila je treće mjesto, te Loreta Mandić peto mjesto. U kategoriji Najmlađi Kadeti prvo mjesto je osvojio Šibenčanin Fabio Šanić, Luka Borak se morao zadovoljiti trećim mjestom. Treba napomenuti i to da su Luka I Fabio također rangirani na saveznoj listi HSTS na 22. te 29. mjestu.

Najbolja, te uz Vitu Žmaru najperspektivnija stonotenisačica Šibenika i dalmatinske regije, Franka Miškić je bez konkurencije osvojila prvo mjesto u kategoriji Najmlađe kadetkinje, te osvojila 13. mjesto na saveznoj listi HSTS-a. Treba napomenuti da su najmlađi stolnotenisači Šibenika osvojili i pregršt trofeja na Županijskim te ostalim turnirima u regiji gdje su dominirali u svim kategorijama.

- Na kraju sezone želimo se zahvaliti roditeljima na financijskoj potpori, ujedno se zahvaljujemo treneru Damiru Čularu te njegovoj pomoćnici Žani Bogdanović bez kojih sigurno ovaj uspjeh ne bi bio ostvaren. Koristimo ovu priliku i pozivamo sve koji mogu i žele da prisustvuju 4. turnir MDF koji će se održati  26.06.2019 u prostorijama kluba. Obećavamo navijačku i borbenu atmosferu natjecatelja i malih majstora ovog  sporta koji jača i tijelo i um, naravno uz prigodne poklone. Čekamo Vas – poručuju iz STK Šibenik.