Napeto do kraja

Malonogometaši Crnice nisu mogli do iznenađenja u Makarskoj

Ostali sportovi   |   Autor: G.M.   |   26.02.2023 u 10:10

Facebook/Futsal Crnica
U susretu 14. kola Prve HMNL u Makarskoj, domaće Novo Vrijeme svladalo je malonogometaše Crnice sa 3:1 (2:1). Strijelci za Makarane bili su Horvath u 2. i 9. minuti te Suton u 40., dok je za Crnicu poentirao u 16. Knežević. Crnica će u sljedećem kolu, nakon stanke, ugostiti Olmissum, u svojoj borbi za što bolju poziciju prije početka doigravanja najboljih 8 ekipa.

Pred 600 gledatelja u makarskoj dvorani, Novo Vrijeme nije dozvolilo iznenađenje. Igrač domaćih Sven Anton Horvath postao je dvostruki strijelac u manje od 10 minuta, najprije u 2. kada je lopta nakon nekoliko odbijanja ušla u gol, potom i u 9. Jedini pogodak za Crnicu postigao je Knežević u 16., također nakon odbijanca.

Crnica se cijelu utakmicu uglavnom branila i čekala priliku, a najveću je promašio Cardoso u 32., promašivši u situaciji jedan na jedan sa vratarom Hercegom. Zadnje tri minute gosti su krenuli sa golmanom-igračem, no umjesto izjednačenja primili su gol na prazna vrata, precizan je bio Suton.

NOVO VRIJEME: Jakša Herceg, Mate Vuković, Rafael Ferreira Lima, Sven Anton Horvath, Toni Jelavić, Marin Sesar, Luka Suton, Vedran Kazazić, Gabrijel Lasić, Jefferson Breno Ferreira Da Silva, Marin Musinov, Josip Juretić, Blago Gašpar, Dvaid Barbarić, Filip Bašković, trener Ivan Božović
CRNICA: Josip Jolić, Wallyson Bandeira Da Cruz, Niko Škugor, Anderson Cardoso de Souza, Danjel Knežević, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Nenad Knežić, Jure Copić, Jakov Mudronja, trener Mladen Perica