OBJAVA: 06.10.2019, 07:40h   •   IZMJENA: 06.10.2019, 07:40h   komentara   •     ISPIŠI

Na Baldekinu bolji od Uspinjače

Malonogometaši Crnice slave veliku pobjedu i sjajan ulazak u sezonu

06.10.2019, 07:40h

U drugom kolu Prve HMNL Crnica je upisala i drugu pobjedu svladavši vrlo dobru momčad MNK Uspinjača Gimka. S uvodnih šest bodova ostvaren je fantastičan start u prvenstvo.

Vuković je već u četvrtoj minuti domaćine doveo u vodstvo, a tri minute kasnije prednost je povećao Perić. Do odmora Uspinjača je smanjila na 2:1.

Šamija je početkom nastavka donio vodstvo od dva gola razlike svojima. Rumbak je smanjio na 3:2 u 27. minuti, a konačnih 4:2 postavio je Subotić devet minuta prije kraja utakmice.

Nakon dva kola, uz Makarane, Crnica je jedina momčad koja ima stopostotan učinak u prvenstvu.

Prva Hrvatska malonogometna liga, 2. kolo

SD Baldekin, subota, 5.10.2019. u 20:00 h

MNK CRNICA - MNK USPINJAČA GIMKA - 4:2 (2:1)

Suci: M.Šimac (Split), E. Vulić (Split), G.Duvnjak (Solin), M. Šimunov (Zadar)

Delegat: A. Pejić (Podstrana)

CRNICA: Juha Matti Savolainen, Marko Marčić, Josip Vukičević, Niko Škugor, Alen Protega, Robert Vinko Pavičić, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Tony Rubelj, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj, trener: Mladen Perica-Štrla

USPINJAČA GIMKA: Marko Vuković, Silvio Toth, Andrej Pandurević, David Mataja, Ivan Obšivač, Renato Rumbak, Matija Uremović, Tino Čirjak, Renato Koturović, Josip Nimac, Ante Piplica, trener: Marinko Mavrović

STRIJELCI: 1-0 Vuković (4′), 2-0 Perić (7′), 2-1 Toth (19′), 3-1 Šamija (22′), 3-2 Rumbak (27′), 4-2 Subotić (31′)