OBJAVA: 10.02.2019, 13:08h   •   IZMJENA: 10.02.2019, 13:10h   komentara   •     ISPIŠI

Protiv Trogira na Baldekinu

Malonogometaši Šibenika 1983 remijem otvorili nastavak sezone

U drugi dio sezone 2. HMNL – jug malonogometaši Šibenika 1983 ušli su remijem. Na Baldekinu su odigrali 6:6 protiv Trogira.

Facebook Naši Tići Malonogometaši Šibenika 1983 remijem otvorili nastavak sezone
10.02.2019, 13:08h

Bila je to prva utakmica Šibenčana u novoj godini i prva u novom sastavu. U nastavak je, naime, momčad Andrije Bakule ušla pojačana za nekolicinu igrača: Slavicu, Buru, Škugora, Burilovića, …

Gosti su na Baldekinu poveli u četvrtoj minuti, a poravnanje donosi Zekonjić u 12. minuti. Prednost su Trogirani imali i na poluvremenu – 3:2, strijelac za Šibenik bio je Škugor. Batinica je donio izjednačenje na  3:3, ali gosti su opet ponovno poveli.

Vodili  su 4:3 i 5:4, ali Kosor i Bura vraćali su Šibenčane u egal. U 37. minuti Škugor je ponovno zabio, ovog puta za šibensko vodstvo, no, do kraja utakmice još su jednom poentirali i gosti za konačnih 3:3.

Pobjedu će igrači Šibenika 1983 ponovno tražiti u susretu sljedećeg kola protiv Konobe Tomić Brač.