SADA ČITATE
Malonogometni turnir Kup Vukšić 2020.: Pokrovnik prošao dalje, Gaćeleze ispale
          OBJAVA: 10.07.2020, 19:49h   •   IZMJENA: 10.07.2020, 19:49h   komentara   •     ISPIŠI

Polovičan učinak

Marko Ledenko-Mane Malonogometni turnir Kup Vukšić 2020.: Pokrovnik prošao dalje, Gaćeleze ispale
10.07.2020, 19:49h

Polovičan uspjeh ostvarile su momčadi iz naše županije na sinoćnjim utakmicama malonogometnog turnira Kup Vukšić 2020.

Tinj je lako i neočekivano visoko porazio Lišane. Lišane su sjajno krenule, već u 6. minuti povele 1:0 i imale su par poluprilika. Poseban ton igri Tinja davali su udarni tandem Jure Bašić i Luka Bobanović. Tinj je brzo zbio redove  i  preokrenuo rezultat. Tijekom utakmice nametnuli su žestok ritam igre, kratkim pasovima  stvarali prilike i zabijali golove za konačnu visoku pobjedu 6:2.

Gaćeleze su odigrale  odličnu utakmicu protiv  velikog protivnika  4 asa Balen automobili i favorita za osvajanje turnira u Vukšiću. Gaćeleze su povele 1 :0 i muškom igrom sjajno parirali Asovima. Asovi nisu nikako uspjeli razviti svoju tehnički prepoznatljivu igru, jer su Gaćeleze znalački pokrivali teren i strikno matirali njihove napadače. Mladen Jarmanović u 18. minuti poravnao je rezultat na 1:1 s kojim se otišlo na odmor.  U drugom poluvremenu obje ekipe igrale su pravu otvorenu i napadačku igru s mnogo lijepih prilika. Mladen Jarmanović donio je pobjedu  Asovima  iz slobodnog udarca, nakon šestog akumuliranog prekršaja Gaćeleza u dvije posljednje minute utakmice.

Pokrovnik se po prvi put na turniru odlično predstavio pobjedivši Kruševo 3 : 0.  Kruševo se nije moglo suprostaviti brzim  i tehnički potkovanim napadačima Pokrovnika.