OBJAVA: 24.04.2018, 08:30h   •   IZMJENA: 24.04.2018, 08:30h   komentara   •     ISPIŠI

Zapažen rezultat 'Mora'

Međunarodni miting na Korčuli: Medalje za Lokasa, Karađolu, Stegića i Žurića

PK More Međunarodni miting na Korčuli: Medalje za Lokasa, Karađolu, Stegića i Žurića
24.04.2018, 08:30h

Članovi Plivačkog kluba 'More' iz Šibenika sudjelovali su na drugom međunarodnom plivačkom mitingu 'Korkyra 2018.' Miting je bio u službi kontrolnog natjecanja, ali i timskog zbližavanja.

Van konkurencije sportsku formu uspješno su odmjerili: Toni Radak, Lara Belakušić, Luka Ćaleta, Franko Čvrljak, Tea Jukić, Marta Miljanić, Ana Marić i Marita Iva Bračić.

U natjecateljskim kategorijama klub su predstavljali Niko Žurić, Adrian Lokas, Tonko Karađole, Goran Stegić, Šime Orlović, Nando Radovčić, Lovre Palinić i Jakov Paić.

Tonko Karađole osvojio je dvije brončane medalje u disciplinama 25 metara leptir i 50 metara leđno.

Adrian Lokas osvojio je dvije srebrne medalje u disciplinama 50 metara prsno i slobodno.

Goran Stegić osvojio je srebrnu medalju u disciplini 100m mješovito i zlatnu medalju u disciplini 50 metara leđno.

Iznenađenje natjecanja bio je Niko Žurić koji je osvojio treće mjesto, odnosno brončanu medalju, u disciplini 200 metara slobodno.