U organizaciji RK Šibenik 2015.

Mladi vodički rukometaši najuspješniji na prvom turniru 'Sv. Ante' na Šubićevcu

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   21.06.2021 u 14:35

RK Vodice
Rukometaši RK Vodice najuspješniji su bili na 1.izdanju rukometnog turnira "SV. Ante" koji se održao u organizaciji Rk Šibenik 2015. Igralo se na vanjskom terenu O.Š Petar Krešimir IV. koja pripada kvartu Šubićevac kojem je SV. Ante zaštitnik župe.

Turnir je organiziran za dječake 2008./2009. godište. Na turniru su uz domaćina Rk Šibenik 2015 još sudjelovali Rk Adriatik te dvije ekipe iz Rk Vodice od čega je jedna ekipa bila sastavljena od dječaka rođenih 2008., a druga ekipa od dječaka rođenih 2009/2010.

U polufinalu ekipa Rk Vodice 1 (dječaci 2008) je kontrolirala utakmicu od prve minute te većim djelom utakmice vodila i s 5-6 golova razlike i na kraju glatko svladala dječake iz Rk Adriatik.

U drugom finalu mlađi dječaci iz RK Vodice igrali su s dječacima iz Rk Šibenik 2015 koji su i 1-2 stariji od njih, ali unatoč konstantnom zaostatku od - 1, pa i 5 minuta prije kraja i - 2, rade seriju 3:0 i slavlje vodičke ekipe je počelo, pobjeda 9:8 sa zvukom sirene.

U utakmici za 3. mjesto Rk Adriatik je uvjerljivo savladao Rk Šibenik 2015. U finalu susrele su se dvije ekipe Rk Vodica, a uspješnija je bila starija ekipa Rk Vodice 1 (2008. godište).