'Petarda' u šibenskoj mreži

MNK Šibenik 1983 još čeka na prvo prvoligaško slavlje: Futsal Dinamo odnio bodove s Baldekina

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   09.10.2021 u 21:05

Facebook Naši tići/arhiva
Malonogometaši Šibenika 1983 još čekaju na prvu pobjedu otkako se natječu u prvoligaškom društvu. Nisu je dočekali ni u drugom kolu, Futsal Dinamo na Baldekinu je slavio s 5:0.

Na premijeri u najvišem rangu natjecanja Šibenčani su doživjeli poraz u Puli, od još jednog debitanta u Prvoj HMNL. Ništa uspješnije nije bilo niti na domaćoj premijeri na Baldekinu, bodove su odnijeli gosti iz Zagreba.

Već u četvrtoj minuti dvoboja na Baldekinu Modri su poveli preko Vučkovića. Točno dvije minute kasnije i druga lopta odsjela je iza leđa Jarmanovića, zabio je Čekol. Nije prošla niti polovica prvog poluvremena, a Dinamo je imao vodstvo od 3:0, u strijelce se upisao i Mudronja.

U nastavku Šibenik je bio puno opasniji, no, ništa od prilika koje su stvorili nisu uspjeli realizirati. Kazna je stigla u samoj završnici kad su zaigrali s golmanom-igračem, poentirao je Kanjuh, a konačnih 0:5 postavio je Grbeša.

U sljedećem kolu MNK Šibenik 1983 gostuje kod Universitasa u Splitu.