OBJAVA: 21.11.2018, 17:40h   •   IZMJENA: 21.11.2018, 17:40h   komentara   •     ISPIŠI

Na Baldekinu

Facebook Naši Tići MNK Šibenik 1983 osigurao nastavak natjecanja u Kupu: Na penale prošli Konobu Tomić
21.11.2018, 17:40h

Malonogometaši Šibenika 1983 osigurali su još najmanje jednu utakmicu u hrvatskom malonogometnom Kupu. Sinoć su na Baldekinu prošli Konobu Tomić Brač.

Gosti su na Baldekinu poveli u osmoj minuti, a stvari je na početak vratio Batinica tri minute kasnije. Pred kraj prvog dijela Prolić i Zekonjić povisili su na 3:1, a gosti su do odmora smanjili na 3:2.

Početkom nastavka novi gol Šibenika 1983, ovaj put preko Milanovića. Do kraja regularnog dijela utakmice otočani su poentirali dva puta i krenulo se u penale.

Tu je momčad Andrije Bakule bila uspješnija, te je golovima Kosora i Prolića osigurala nastavak natjecanja.