OBJAVA: 14.11.2018, 22:13h   •   IZMJENA: 14.11.2018, 22:15h   komentara   •     ISPIŠI

Uspjeh šibenskih plivača

'More' na dva fronta: Radaku srebro u Zagrebu, Stegiću i Karađoli medalje u Splitu

14.11.2018, 22:13h

Protekli vikend bio je bogat plivačkim događanjima. Održavala su se dva međunarodna plivačka mitinga. U Zagrebu na mitingu „Mladost“ nastupili su stariji plivači, a u Splitu na mitingu „Zlatni dupin“ mlađi kadeti i početnici Plivačkog kluba 'More' iz Šibenika.

U Zagrebu su plivački klub „More“ predstavljali Lara Belakušić, Tea Jukić i Toni Radak.

Toni Radak je u disciplini 50 metara leđno osvojio srebrnu medalju. U ostalim disciplinama Tea Jukić i Toni Radak izborili su popodnevna finala.

U Splitu, u kategoriji mlađih kadeta i početnika, plivački klub „More“ predstavljali su: Adrian Lokas, Tonko Karađole, Goran Stegić, Luka Ergić,Karla Samohod, Paula Grubelić, Nando Radovčić, Leon Marača i Vita Turkalj.

Tonko Karađole osvojio je dvije brončane medalje u disciplinama 50 metara slobodno i 50 metara leđno te zlatnu u disciplini 50 metara leptir.

- Goran Stegić je bio naš najuspješniji predstavnik, sa osvojene dvije zlatne medalje u disciplinama 50 metara leđno i 100 metara mješovito te srebrnom medaljom u disciplini 50 metara leptir. U ukupnom poretku Goran je osvojio i pehar za treće mjesto – kažu u Plivačkom klubu More iz Šibenika.