OBJAVA: 11.03.2019, 13:52h   •   IZMJENA: 11.03.2019, 13:52h   komentara   •     ISPIŠI

Uspješno proljeće

Narančasto-crno slavlje na Gripama: MNK Šibenik 1983 uvjerljiv protiv Hajduka

Facebook Naši Tići Narančasto-crno slavlje na Gripama: MNK Šibenik 1983 uvjerljiv protiv Hajduka
11.03.2019, 13:52h

Nastavlja se niz uspjeha malonogometnog kluba Šibenik 1983. Novu pobjedu upisali su ove nedjelje u Splitu, gdje su s 4:0 pobijedili Hajduk.

Mreže su mirovale do pred kraj prvog poluvremena kad su prvo Šućur, a potom i Bura donijeli vodstvo momčadi Andrije Bakule.

Svoj drugi pogodak Šućur je postigao u 25. minuti, a konačnih 4:0 postavio je Zekonjić u 31. minuti utakmice.

Bila je ovo četvrta uzastopna pobjeda malonogometaša Šibenika ovog proljeća.

U sljedećem kolu na Baldekin stižu vodički Heroji 2007.