OBJAVA: 25.03.2018, 20:00h   •   IZMJENA: 25.03.2018, 20:00h   komentara   •     ISPIŠI

Ove nedjelje u Crnici

Nastavljen sjajan niz vaterpolista Solarisa: Peta u nizu pala Vojvodina

Milan Balaban/arhiva Nastavljen sjajan niz vaterpolista Solarisa: Peta u nizu pala Vojvodina
25.03.2018, 20:00h

'Zahuktali' su se vaterpolisti Solarisa. Ove su nedjelje zabilježili novu pobjedu, čak petu uzastopnu. U Crnici su s 10:7 pobijedili Vojvodinu.

Imali su gosti vodstvo od 2:1 na kraju prve četvrtine. No, da tako ne bude i na poluvremenu pobrinuli su se domaći igrači koji su postigli četiri gola i došli do prednosti od 5:4.

Treća dionica igre otišla je na šibensku stranu, postigli su tri, a primili jedan gol. A u zadnjoj, po dva gola sa svake strane za mirno privođenje utakmice kraju šibenske momčadi.

Nikola Štrkalj s tri gola bio je prvo ime Šibenčana, dva je gola postigao Kinturashvili, a po jedan Komadina, Sabioni, Koprčina, Pelicarić i Seferović.