Nastupili u Kninu

Novi Biciklisti malog kluba iz Srime u zavidnoj formi pred natjecateljsku sezonu

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   13.03.2023 u 19:35

Infovodice
Nakon što su proši vikend na Prviću organizirali utrku XCO Prvić 2023., koja je po komentarima većine natjecatelja XC zimske lige Dalmacije bila jedna od najljepših ovu sezonu, jučer u Kninu na predzadnjem kolu zimske lige biciklisti TopSporta iz Srime ostvarili su zapažene rezultate.

Ukupni pobjednik utrke bio je Marko Fržop, a drugoplasirani njegov klupski kolega Davor Krezić koji je ujedno pobjednik kategorije 30-40 god.

Treba istaknuti da i u mladim kategorijama imaju zlatnu i srebrenu medalju, pa je tako Roko Belamarić pobjedio u kategoriji U7, Roko Miš završio na 8. mjestu u istoj kategoriji, a među djevojčicama Ivona Miš osvojila je srebrenu medalju.

Ostali članovi koji su nastupili:
Luka Baruškin 5. mjesto 19-30 god
Mladen Belamarić 11. mjesto 40-50 god.

Pred samu završnicu i zadnje kolo XCZLD 2022/23, koje nas očekuje u Pakoštanima za dva tjedna, BK Top Sport nalazi se na visokom ukupnom 4. mjestu poretka klubova XC lige Dalmacije, piše portal Infovodice.