OBJAVA: 03.04.2018, 07:47h   •   IZMJENA: 03.04.2018, 07:47h   komentara   •     ISPIŠI

Malonogometni derbi

Play-off na čekanju: Crnici poraz od Vrgorca na Baldekinu

Facebook Naši Tići Play-off na čekanju: Crnici poraz od Vrgorca na Baldekinu
03.04.2018, 07:47h

U susretu 18. kola 1.HMNL koji je označen kao derbi Vrgorac je slavio na gostovanju u Šibeniku kod Crnice rezultatom 2:4.

Od početka susreta gosti iz Tinova grada imali su vodstvo koje su pametno kontrolirali tijekom čitavog susreta.

- Uz poštovanje prema kvaliteti Vrgorca bila je ovo jedna od slabijih prezentacija Crnice do sada. Krucijalno za poraz u ovom susretu bile su greške Crnice koje je Vrgorac kontrama i polukontrama kažnjavao – objasnili su iz Crnice.

Vrgorac je poveo odmah na početku preko Pervana, a u 10. minuti Luka Suton povećao je vodstvo gostiju na 0:2. Period bolje igre Crnice okrunio je Nospak u 15. minuti pogotkom za 1:2. Nedugo nakon mogao je isti igrač i poravnati, ali bio je neprecizan iz same blizine. U drugom poluvremenu Crnica je pokušavala, ali nije tu bilo pravih ideja. U 25. minuti Ante Kraljević pogađa za vodstvo Vrgorca 1:3.

U tim trenucima tinjala je nada da se još nešto može promijeniti. Nadu je brzo ugasio Luka Suton svojim drugim zgoditkom u 30. minuti kada je doveo goste u vodstvo 1:4. Crnica je u završnici pokušala s igračem-vratarom te uspjela smanjiti preko kapetana Mijata u 37. minuti. Do kraja utakmice ništa se nije mijenjalo i Vrgorac je odnio veliku pobjedu.

S ova tri boda gosti su pobjegli Crnici velikih 6 bodova i praktički osigurali četvrtu poziciju četiri kola prije kraja. Crnicu čekaju teška iskušenja, a sljedeće na redu je u Makarskoj protiv Novog Vremena. S ovom porazom Crnica sigurno ostaje petoplasirana, ali za nastup u play off-u trebat će još mnogo znoja proliti.

- Na kraju, zahvala gledateljima na podršci. Ovog puta smo poraženi od boljeg protivnika kojem istinski čestitamo. Sljedeća domaća utakmica je za 11 dana kada na Baldekin stiže Square Dubrovnik – poručili su iz šibenskog prvoligaša.

Delegat: Vladimir Romić (Otočac)

Kontrolor suđenja: Ivan Novak (Varaždin)

CRNICA: Robert Mišković, Marko Marčić, Josip Vukičević, Niko Škugor, Ivan Škugor, Robert Nospak, Nikola Pavić, Ante Mijat, Tonći Ljubić, Stjepan Perišić, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj, trener: Mladen Perica-Štrla

VRGORAC: Mario Herceg, Ante Kraljević, Luka Suton, Vojko Pervan, Mateo Kozarić, Dragan Stanković, Marko Gašpar, Mirko Jurjević, Duško Martinac, Zvonimir Horvat, Dejan Rašić, trener: Arben Ademi

STRIJELCI: 0:1 Pervan (1′), 0:2 Suton (10′), 1:2 Nospak (15′), 1:3 Kraljević (25′), 1:4 Suton (30′), 2:4 Mijat (37′)