OBJAVA: 05.06.2018, 18:24h   •   IZMJENA: 05.06.2018, 18:24h   komentara   •     ISPIŠI

Osmi miting u seriji miniGrand Prix

Plivač Šibenika Toni Slavica najuspješniji plivač mitinga i u Grad Prix poretku

arhiva Plivač Šibenika Toni Slavica najuspješniji plivač mitinga i u Grad Prix poretku
05.06.2018, 18:24h

Održan je i posljednji, osmi miting u seriji miniGrand Prix natjecanja za kadete i mlađe kadete. Organizator je bio Plivački klub Mornar iz Splita, a natjecanje „Mali Mornar“ ove godine je okupilo 360 natjecatelja iz 21 kluba. Plivački klub Šibenik je nastupio s osam članova, tri plivačice i pet plivača. U četiri kategorije plivačice i plivači su ostvarili odlične rezultate i osvojili ukupno 15 medalja - 10 zlatnih, 4 srebrne i 1 brončanu.

Najbolje rezultate postigao je Toni Slavica i s osvojenih pet zlatnih i jednom srebrnom medaljom. Toni je bio najuspješniji plivač mitinga i najuspješniji plivač u Grad Prix poretku s novih 25 bodova.

Anamarija Vukičević je bila najuspješnija kod naših plivačica i s osvojenom jednom zlatnom i jednom srebrnom medaljom ostvarila sedmo mjesto u Grand Prix poretku i novih 5 bodova.

U kategoriji dječaka 2006. godišta Luka Popović je osvojio dvije zlatne i jednu srebrenu medalju. U kategoriji dječaka 2007. godišta Šimun i Josip Bepo Srzić su nastupili u prvom dijelu natjecanja i u četiri otplivane utrke osvojili isto toliko medalja.

S ovim mitingom kadeti i mlađi kadeti su završili kontrolna natjecanja i ulaze u ljetnu sezonu s Regionalnim prvenstvima za seniore i dobne skupine 30. lipnja, te za početnike 20. lipnja.