OBJAVA: 24.11.2014, 18:17h   •   IZMJENA: 24.11.2014, 18:17h   komentara   •     ISPIŠI

Slavlje kod prošlogodišnjeg prvoligaša

Pobjeda vodičkih rukometaša u Biogradu

24.11.2014, 18:17h

Rukometaši vodičke Olimpije su u subotu u Biogradu pobijedili prošlogodišnjeg prvoligaša RK Biograd rezultatom 29:26. Nakon osmog kola Druge Hrvatske rukometne lige-Jug, RK Olimpija je na drugom mjestu, a do kraja jesenskog dijela prvenstva preostalo su još tri kola.

Dobrom obranom i raznovrsnim napadom Olimpija je tijekom utakmice došla do vodstva od devet golova razlike. Zadnjih 20 minuta su Biograđani puno bolje odigrali i u 57. minuti došli na zgoditak razlike. Vodičani su do kraja ipak kontrolirali utakmicu i u zadnje tri minute opet povećali svoje vodstvo za konačnih 29:26.