OBJAVA: 14.10.2019, 14:17h   •   IZMJENA: 14.10.2019, 14:17h   komentara   •     ISPIŠI

Druga mininogometna liga

Pobjede Mokrih bandita, Magistrale, T-coma, Amadria parka i Sagena West Hama Ražine


PIŠE ŠibenikIN
14.10.2019, 14:17h

Odigrane su utakmice četvrtog kola Druge mininogomente lige Šibenika u Sportskom centru Mandalina.

 

 

 

REZULTATI 4. KOLA 2. LIGE ŠIBENIK:

GRADSKI PARKING – MOKRI BANDITI                      2 : 4

J.Zoričić,R.Đaković – D.Nadoveza,T.Malenica,F.Bušac 2

MAGISTRALA – YOUNGFELLAS                                    5 : 1

R.Marjanović 3,L.Gović,P.Orbanić – T.Vučić

ELEKTRO BURIĆ – T COM                                            4 : 7

A.Maleš,M.Puljić 3 – A.Vrcić 2,F.Garma,J.Šišara 3,A.Đelalija

JADRAN 4 – AMADRIA PARK                                      1 : 3

 I.Ponoš --   J.Burilović,K.Paškalin,F.Kolovrat

ZLATNI PAN – SAGENA WEST HAM RAŽINE               0 : 3

I.Škugor,B.Sulje,I.Džalto

DVD GREBAŠTICA – MODERATO               16.10.       20 : 45

 

                             TABLICA

1.T COM                         4        4        0        0        21 : 14 12

2.SAGENA WEST HAM      4        3        0        1        16 : 9 9

3.ELEKTRO BURIĆ            4        2        1        1        20 : 11 7

4.MAGISTRALA                4        2        1        1        14 : 11 7

5.AMADRIA PARK            4        2        0        2        12 : 11 6

6.MOKRI BANDITI            3        2        0        1        11 : 11 6

7.ZLATNI PAN                 4        1        2        1        10 : 8 5

8.DVD GREBAŠTICA         3        1        1        1        20 : 4 4

9.MODERATO                  3        1        0        2        7 : 10 3

10.YOUNGFELLAS            3        1        0        2        7 : 12 3

11.JADRAN 4                            4        0        1        3        6 : 12 1

12.GRADSKI PARKING      4        0        0        4        6 : 37 0

 

2. MALONOGOMETNA LIGA ŠIBENIK

NEDJELJA, 20.10.2019. 5.KOLO

16 : 00  DVD GREBAŠTICA – T COM

16 : 45  YOUNGFELLAS – AMADRIA PARK

17 : 30  ZLATNI PAN – GRADSKI PARKING

18 : 15  JADRAN 4 – MODERATO

19 : 00  MOKRI BANDITI – MAGISTRALA

19 : 45  ELEKTRO BURIĆ – SAGENA WEST HAM RAŽINE

 

NEDJELJA, 27.10.2019. 6.KOLO

16 : 00  GRADSKI PARKING – SAGENA WEST HAM RAŽINE

16 : 45  ELEKTRO BURIĆ – DVD GREBAŠTICA

17 : 30  T COM – JADRAN 4

18 : 15  MAGISTRALA – ZLATNI PAN

19 : 00  AMADRIA PARK – MOKRI BANDITI

19 : 45  MODERATO – YOUNGFELLAS

 

NEDJELJA, 03.11.2019. 7.KOLO

16 : 00  JADRAN 4 – ELEKTRO BURIĆ

16 : 45  YOUNGFELLAS – T COM

17 : 30  ZLATNI PAN – AMADRIA PARK

18 : 15  GRADSKI PARKING – MAGISTRALA

19 : 00  MOKRI BANDITI – MODERATO

19 : 45  DVD GREBAŠTICA – SAGENA WEST HAM RAŽINE

 

 

 

Komentari na članak:


NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove portala ŠIBENIK.IN. Portal ŠIBENIK.IN zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara portal ŠIBENIK.IN nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila.

  PRETHODNI ČLANAK

SLJEDEĆI ČLANAK