17. kolo Prve HMNL

Podjela bodova u Vrgorcu: Crnica se kući vratila s bodom, zabio Šamija

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   27.03.2021 u 16:57

Facebook Naši tići/arhiva
Malonogometaši Crnice osvojili su jedan bod na gostovanju u Vrgorcu u susretu 17. kola Prve HMNL. Protiv istoimenog domaćina odigrali su 1:1.

Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo golova, oba su pala u nastavku susreta. Domaćin je poveo golom Gudasića u petoj minuti drugog dijela.

Da susret ne završi pobjedom domaće momčadi pobrinuo se Marinko Šamija koji je u 37. minuti izjednačio na 1:1.

Vrsta utakmice: 1.HMNL
Kolo: 17. kolo
Datum: 26.03.2021.
Vrijeme: 20:00
Dvorana: DS Davor Jović, Vrgorac