U 1/4 protiv Alumnusa

Rutinskom pobjedom nad Squareom Crnica osigurala treće mjesto uoči doigravanja

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   03.04.2021 u 08:59

Facebook Naši tići/arhiva
Malonogometaši Crnice slavili su na Baldekinu 5:1 protiv dubrovačkog Square i na taj način osigurali treću poziciju na ljestvici uoči doigravanja za naslov prvaka.

U utakmici na Baldekinu Šibenčani su poveli u sedmoj minuti utakmice golom kapetana Dragana Vukovića. Točno sedam minuta kasnije Miloš Stojković udvostručio je vodstvo svoje momčadi.

Marinko Šamija u 24. minuti povisio je na 3:0, da bi pet minuta kasnije Stojković i drugi se put upisao u strijelce. Cvjetković u 35. postiže počasni gol za goste, a konačnih 5:1 postavio je Bruno Žilić minutu potom.

Nakon ovog rezultata, odnosno odigranih preostalih susreta 18. kola, jasno je da Crnica u doigravanje ulazi s treće pozicije na ljestvici, ali i da će joj protivnik u četvrtfinalu biti Alumnus.

Kontrolor suđenja: Ivan Novak

CRNICA: Franko Bilić, Božidar Jelovčić, Niko Škugor, Vicenco Ćaleta-Car, Saša Subotić, Roko Burčul, Nikola Matijević, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Jolić, Šime Kuač, trener: Mladen Perica-Štrla

SQUARE: Alen Turuk, Haron Džanković, Orsat Klečak, Hrvoje Cvjetković, Gordan Duvančić, Antonio Konsuo, Matej Perić, Josip Nebergoj, Niko Drobac, Zoran Primić, trener: Hans Matić

STRIJELCI: 1:0 Vuković (7′), 2:0 Stojković (14′), 3:0 Šamija (24′), 4:0 Stojković (29′), 4:1 Cvjetković (35′), 5:1 Žilić (36′)